Hastalar için Sık Sorulan Sorular

Online Doktora Sor Sistemi üzerinden ücretsiz mi faydalanacağım?

Sistemimiz 2 bölümden oluşmaktadır. 1-Soru Cevap ile doktora sor  2- Online bağlantı ile doktora sor

Şu an 1. bölüm ile doktoruza ulaşarak sorularını yazabilir,doktorunuzdan sorularınıza ait cevapları bulabilirsiniz. 2. bölüm açılmasıyla Online bağlantı yapabilirsiniz.

Online Doktora Sor bu durumda nasıl bir hizmet vermektedir. Hastalardan bir ücret alınıyor mu?

Online Doktora Sor internet sitemiz Hasta ile Doktor arasında iletişimi daha kolay kurabilmek ve Muayene olmadan önce doktorunuz ile irtibat kurarak sorularınızı sormanız için yapılmış bir sistemdir. Sistem Hastalardan herhangi bir ücret almamaktadır. 

Soru Cevap panelinden sorularımı yazarken üye olmalımıyım ?

Doktormuzun soru cevap kısmına girerek sorularınızı sorabilirsiniz. Rumuz ya da kullanıcı adı ile sorularınızı sorabilirsiniz. Doktora Sor platformu Güvenlik açısından sistem çeşitli güvenlik cerezleriini tutmaktadır.Hekim isterse  Gerekli durumlarda mail ile üyelik talep edebilir. Ayrıntılar için Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Bildirimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Soru Cevap kısmında sorularımı sordum ama muayene olmak istiyorum? Randevu alabilirmiyim?

Tabiki Doktorunuzdan Randevu alabilirsiniz. Doktorunuz hizmet verdiği sağlık biriminde muayene olabilirsiniz.Randevu bilgilerininiz direk doktorunuza gitmektedir. Online Doktora Sor sitesi herhangi bir aracılık hizmeti yapmamaktadır.